درباره ما

 

مهتاطب سینا در یک نگاه


شرکت مهتا  طب  سینا  نماینده  رسمی  و  انحصاری کمپانی های Biosafin   ایتالیا  در  زمینه ایمپلنت، PrimaDental انگلستان در زمینه فرز  دندانپزشکی  و  برند WaterSplash  در زمینه واتر جت های  دندانی در ایران می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1392 با کادر علمی و پژوهشی خود آغاز نموده است.

این شرکت  با  پشتوانه  اساتید  بر جسته  دانشگاه  در 3 بخش  مدیریت  اجرایی و آموزشی  و درمانی مشغول فعالیت میباشد که این امر سبب به روز بودن اطلاعات علمی همگام با پیشرفت های علمی در جهان می باشد.

شرکت مهتا طب سینا  در راستای  ارتقای  بهدشت دهان  و  دندان  در  سطح  جامعه،  اقدام  به بررسی راهکارها و  روشهای متداول  در کشورهای پیشرفته و  پیشرو در زمینه  بهداشت دهان ودندان توسط تیم تحقیقاتی خود نموده است که پس از بررسی های اولیه و تکمیلی به مدت دو سال، دستگاه واترجت دندانی به عنوان تکمیل کننده بهداشت دهان و دندان شناخته شده است. در همین راستا  شرکت  مهتا  طب  سینا  فعالیت  خود را جهت  بررسی برندهای موجود در دنیا آغاز نمود و پس از بررسی  برندهای مختلف بر اساس  قیمت و کیفیت، برند WaterSplash  جهت عرضه در بازار ایران انتخاب گردیده است.

پیام مدیر عامل


اینک که توفیق خدمت در گروه بزرگ مهتا طب سینا نصیب من شده است، از زحمات همه‌ کسانی که با تلاش و دانش خود شرکت را به این جایگاه قابل احترام رسانده‌اند، سپاس گزارم . باشد که بر پایه عمل و نیز تدوین برنامه‌های روزآمد و قابل انعطاف بتوانیم، علاوه بر افزایش سهم بازار وارتقای جایگاه برند فردایی روشن را برای عموم ذینفعان مهتا طب سینا رقم بزنیم.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Additional information
مقایسه