درباره ما

مهتاطب سینا در یک نگاه
شرکت مهتا طب سینا نماینده رسمی و انحصاری کمپانی های Biosafin ایتالیا در زمینه ایمپلنت، PrimaDental انگستان در زمینه فرز دندانپزشکی، برند splash Water در زمینه واترجت های دندانی و Tiramed در زمینه پزشکی در ایران می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1392 با کادر علمی و پژوهشی آغاز نموده است.
مهتا طب سینا با پشتوانه اساتید برجسته دانشگاه در 3 بخش مدیریت اجرایی و آموزشی و درمانی مشغول فعالیت می باشد که این امر سبب به روز بودن اطلاعات علمی همگام با پیشرفت های علمی در جهان می باشد.
شرکت مهتا طب سینا در راستای ارتقای بهداشت دهان و دندان در سطح جامعه، اقدام به بررسی راهکارها و روش های متداول در کشورهای پیشرفته و پیشرو در زمینه بهداشت دهان و دندان توسط تیم تحقیقاتی خود نموده است که پس از بررسی های اولیه و تکمیلی به مدت دو سال، دستگاه واترجت دندانی به عنوان تکمیل کننده بهداشت دهان و دندان شناخته شده است. در همین راستا شرکت مهتاطب سینا فعالیت خود را جهت بررسی برندهای موجود در دنیا آغاز نموده و پس از بررسی برندهای مختلف بر اساس قیمت و کیفیت، برند WaterSplash جهت عرضه در بازار ایران انتخاب گردیده است.